14 Червня, 2021 р., 14:52
14 червня 2021 року Рокитнянський селищний голова Юрій Богданов провів чергову щотижневу нараду із директорами комунальних підприємств Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області.
14 Червня, 2021 р., 11:25
11 червня 2021 року Рокитнянський селищний голова Юрій Богданов, керуюча справами (секретар) виконавчого комітету Рокитнянської селищної ради Таїсія Ігнатьєва та голова благодійного фонду „На світанку” Віталій Герасичев відвідали сім’ї, які перебувають у складних життєвих обставинах з смт Рокитне.
14 Червня, 2021 р., 10:37
14 червня 2021 року минає сім років як на околиці Маріуполя, в районі заводу "Азовсталь", із засідки була обстріляна колона автомобілів Державної прикордонної служби. Обстріл вівся з автоматів, гранатометів та снайперської зброї. Загинув від пострілу наш земляк - Островський Олександр Олександрович.
14 Червня, 2021 р., 09:14
Державна служба якості освіти України врахувала зауваження Асоціації міст України до Порядку здійснення аналізу діяльності місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, їх структурних підрозділів з питань освіти, та доопрацювала документ, щоб такий аналіз не дублював контрольні заходи.
11 Червня, 2021 р., 15:50
Протягом цього тижня працівниками комунальних підприємств Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області "Рокитне ЖЕП", "Рокитне водоканал" та "Рокитнеблагоустрій" виконано значний обсяг робіт, а саме:
11 Червня, 2021 р., 11:55
10 - 11 червня 2021 року відповідно до п.4 ст. 39 Закону України «Про повну загальну середню освіту», рішення Рокитнянської селищної ради від 23.04.2021 №383 «Про затвердження Положення про проведення конкурсу на посаду керівника закладу загальної середньої освіти комунальної власності Рокитнянської територіальної громади» відбулося засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу на посаду директора.
10 Червня, 2021 р., 17:36
Розрахунок проєкту тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення, представлений до розгляду членам виконавчого комітету КП «Рокитне водоканал» був здійснений відповідно до постанови КМУ від 01.06.2011 № 869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на комунальні послуги» (із змінами), та поінформовано громадськість згідно з наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05.06.2018 № 130 «Про затвердження Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності». Встановлення економічно обґрунтованих тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення на рівні, який покриває всі витрати в собівартості цих послуг, є вимогою законодавства України.
10 Червня, 2021 р., 17:30
10 червня 2021 року відбулося засідання виконавчого комітету Рокитнянської селищної ради, яке пройшло під головуванням селищного голови Юрія Богданова та керуючої справами (секретаря) виконавчого комітету селищної ради Таїсії Ігнатьєвої.
10 Червня, 2021 р., 08:44
Працівники Центру соціальних служб Рокитнянської селищної ради здійснили виїзд в село Телешівка, де було відвідано багатодітну родину, яка опинилась у складних життєвих обставинах.
09 Червня, 2021 р., 16:00
09 червня 2021 року заступник Рокитнянського селищного голови Микола Соколовський провів виїзне засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати, детінізації відносин у сфері зайнятості населення, проведення інвентаризації землі та організації роботи з наповнення бюджету Рокитнянської селищної територіальної громади у с. Острів.