Щотижнева нарада із директорами комунальних підприємств

Дата: 14.06.2021 14:52

14 червня 2021 року Рокитнянський селищний голова Юрій Богданов провів чергову щотижневу нараду із директорами комунальних підприємств Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області.

На початку наради присутні традиційно заслухали керівників комунальних служб про проведену роботу за тиждень, обговорили проблемні питання з надання послуг населенню, розглянули шляхи їх вирішення та пропозиції щодо покращення роботи. Зокрема, акцентували увагу на питаннях благоустрою громади, а саме: покосу трави, ремонту доріг, вивезення побутових відходів, освітлення вулиць.

По завершенню наради селищний голова дав доручення з актуальних питань життєзабезпечення громади та план роботи на тиждень з 14 по 20 червня.

Всі проблемні питання взяті на особистий контроль селищного голови.

У нараді взяли участь секретар селищної ради Юрій Шимченко, заступники селищного голови Микола Соколовський та Олександр Конопчук, керуюча справами (секретар) виконавчого комітету селищної ради Таїсія Ігнатьєва, начальник відділу житлово-комунального господарства, благоустрою та розвитку інфраструктури селищної ради Жанна Головіна, начальник відділу архітектури та містобудування селищної ради Ігор Лалак.