28 Травня, 2021 р., 10:45
Працівники Центру соціальних служб Рокитнянської селищної ради разом з працівником служби у справах дітей та сім’ї Рокитнянської селищної ради  здійснили спільний виїзд в села Насташка, Острів, Бирюки та відвідали 5 сімей, а саме: багатодітні родини,  сім’ї, які опинились у складних життєвих обставинах та внутрішньо переміщену сім’ю.
27 Травня, 2021 р., 15:06
27 травня 2021 року Рокитнянський селищний голова Юрій Богданов провів апаратну нараду із секретарем селищної ради Юрієм Шимченком, своїми заступниками Миколою Соколовським та Олександром Конопчуком, керуючою справами (секретарем) виконавчого комітету селищної ради Таїсією Ігнатьєвою та керівниками структурних підрозділів селищної ради.
27 Травня, 2021 р., 15:04
Головний спеціалістом служби у справах дітей та сім'ї Грижак Юлією проведено тренінгове заняття на тему «Кібер-грумінг» серед учнів 9 класу Рокитнянського ЗЗСО №1.
27 Травня, 2021 р., 10:59
27 травня 2021 року Рокитнянський селищний голова Юрій Богданов та його заступник Микола Соколовський побували із робочим візитом у с. Ромашки, с. Телешівка та с. Шарки. У центрі уваги очільника громади - благоустрій територій та їх санітарна очистка.
27 Травня, 2021 р., 10:30
26 травня 2021 року Рокитнянський селищний голова Юрій Богданов провів нараду із директором комунального некомерційного підприємства селищної ради Київської області Білоцерківського району "Рокитнянський центр первинної медико-санітарної допомоги" Оксаною Ярою та представниками проектних організацій.
26 Травня, 2021 р., 17:04
26 травня 2021 року заступник Рокитнянського селищного голови Микола Соколовський провів засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати, детінізації відносин у сфері зайнятості населення, проведення інвентаризації землі та організації роботи з наповнення бюджету Рокитнянської селищної територіальної громади.
26 Травня, 2021 р., 14:22
26 травня 2021 року працівниками комунального підприємства Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області "Рокитне водоканал" проведено технічне обслуговування насоса перекачки дренажної води на каналізаційно-очисних спорудах з заміною робочого колеса.
26 Травня, 2021 р., 13:15
26.05.2021 року головним спеціалістом служби у справах дітей та сім’ї Юлією Грижак проведено заняття з елементами тренінгу  на тему: «Спілкування в Інтернеті – чи завжди це безпечно?» серед учнів 7-9 класів Рокитнянської гімназії №5.