Проведено тренінгове заняття на тему: «Кібер-грумінг»

Дата: 27.05.2021 15:04

Головний спеціалістом служби у справах дітей та сім'ї Грижак Юлією проведено тренінгове заняття на тему «Кібер-грумінг» серед учнів 9 класу Рокитнянського ЗЗСО №1.

Здобувачам освіти було детально роз’яснено про спеціально навчених шахраїв, які реєструються у соціальних мережах під виглядом підлітків, встановлюють довірливі відносини з неповнолітніми особами через Інтернет для вимагання їх інтимних фото з метою шантажу та отримання грошової винагороди.

Учні ознайомилися з порадами від проєкту #stop_sexтинг, як розпізнати підозрілу поведінку в Інтернеті. Обговорили, як така поведінка інших людей загрожує їхній гідності та яка поведінка має викликати підозру. Переглянули відео про кібер-грумінг. Поспілкувалися з чатботом, який знає про сексуальні ризики онлайн, і допоможе знайти відповіді на всі запитання, що стосуються безпечного користування інтернетом.