13 Травня, 2021 р., 14:20
Переможцем аукціону ПП "АВТОБАН-А.С.А.", що відбувся на базі електронної системи публічних закупівель України ProZorro, розпочато поточний ремонт дорожнього покриття вулиці Першотравнева.
13 Травня, 2021 р., 11:48
13 травня 2021 року у залі засідань Рокитнянської селищної ради відбулося спільне засідання комісій з питань надання матеріальної допомоги жителям Рокитнянської територіальної громади та з питань надання матеріальної грошової допомоги військовослужбовцям, які перебувають (перебували) в зоні проведення ООС (АТО) та членам їх сімей.
13 Травня, 2021 р., 10:38
Покіс трави – це один із елементів комплексної роботи з благоустрою, який необхідний для збереження охайного і впорядкованого зовнішнього вигляду вулиць та дворів. Тому комунальні служби періодично стрижуть траву у дворах багатоповерхівок, на узбіччях доріг, на площах, в парках, скверах…
13 Травня, 2021 р., 10:35
Працівники Центру соціальних служб Рокитнянської селищної ради разом з працівниками служби у справах дітей та сім’ї Рокитнянської селищної ради  здійснили спільний виїзд по смт. Рокитне та в села Савинці та Бирюки, відвідали 7 сімей, а саме: багатодітні родини, сім’ї, які опинились у складних життєвих обставинах.
13 Травня, 2021 р., 10:31
12 травня 2021 року  на території Савинецької сільської ради головним інспектором Рокитнянського РС ГУ ДСНС України у Київський області із залученням працівника Національної  поліції України ГУНП в Київській області Білоцерківського районного управління Відділення Поліції  № 1, працівника Центру соціальних служб Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району було проведено огляд житлових приміщень сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах щодо дотримання протипожежної безпеки. В ході перевірки  головним інспектором проводилася роз’яснювальна робота про ризики та небезпеку недотримання правил протипожежної безпеки, а також надані рекомендації щодо усунення недоліків.
13 Травня, 2021 р., 09:24
На виконання Закону України «Про житлово-комунальні послуги», Постанови Кабінету Міністрів України від 01.06.2011р. № 869 «Про затвердження порядку формування тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення» (із змінами), керуючись наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05.06.2018  № 130 «Про затвердження Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності» КП «Рокитне водоканал» підготувало розрахунок проєкту тарифів на послуги централізованого водопостачання та водовідведення.
12 Травня, 2021 р., 16:14
Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей - прекрасне свято радості та надії. У малечі повинно бути щасливе дитинство, і за це мають відповідати дорослі. 12 травня під головуванням заступника Рокитнянського селищного голови Олександра Конопчука відбулась нарада щодо організації та відзначення Міжнародного Дня захисту дітей.
12 Травня, 2021 р., 16:00
12 травня 2021 року Рокитнянський селищний голова Юрій Богданов провів нараду із секретарем селищної ради Юрієм Шимченком, своїм заступником Олександром Конопчуком, керуючою справами (секретарем) виконавчого комітету селищної ради Таїсією Ігнатьєвою, начальником відділу житлово-комунального господарства, благоустрою та розвитку інфраструктури селищної ради Жанною Головіною, начальником відділу архітектури та містобудування селищної ради Ігорем Лалаком та директорами комунальних підприємств Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області.
12 Травня, 2021 р., 15:03
12 травня 2021 року відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини виконавчого комітету Рокитнянської селищної ради, під керівництвом селищного голови, голови комісії Юрія Богданова. Розглянуто питання про надання дозволу на відчуження житлового будинку та земельної ділянки, де зареєстрована неповнолітня дитина, про дозвіл на реєстрацію новонародженої дитини.