Тільки спільним бажанням і кропіткою працею досягнемо успіху!

Дата: 27.05.2021 10:59

27 травня 2021 року Рокитнянський селищний голова Юрій Богданов та його заступник Микола Соколовський побували із робочим візитом у с. Ромашки, с. Телешівка та с. Шарки. У центрі уваги очільника громади - благоустрій територій та їх санітарна очистка.

Під час спілкування із старостами сіл Петром Дем'яненком, Павлом Цеваном і Миколою Шароварою керівники громади обговорили хід благоустрою населених пунктів громади, прибирання територій прилеглих до навчальних закладів, місць відпочинку, прибережних смуг, спортивних майданчиків, сільських парків.

Особливо проблемним є вирішення питання прибирання сміття за межами населених пунктів. З метою вирішення цієї проблеми необхідно відпрацювати механізм залучення землекористувачів, землі яких прилягають до лісосмуг уздовж магістральних доріг, до регулярного прибирання сміття. Юрій Андрійович акцентував увагу на необхідності утримання узбіч автомобільних доріг у належному естетичному та санітарному стані.