26 травня 2021 року Рокитнянський селищний голова Юрій Богданов провів нараду із директором комунального некомерційного підприємства селищної ради Київської області Білоцерківського району "Рокитнянський центр первинної медико-санітарної допомоги" Оксаною Ярою та представниками проектних організацій.

Під час наради обговорено підготовку висновку про відповідність доступу до будівель та приміщень сільських амбулаторій КНП "Рокитнянський центр первинної медико-санітарної допомоги". Провівши оцінку стану приміщень амбулаторій, наступним кроком стане вибір суб’єкта підприємництва, що має здійснити роботи по приведенню у відповідність до норм ДБН В.2.2-40:2018 "Будинки і споруди. Інклюзивність будівель і споруд. Основні положення" приміщення амбулаторій, які визначені надавати первинну медичну допомогу при цьому вже у створених умовах доступності для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення. У нараді взяли участь заступник селищного голови Олександр Конопчук та начальник відділу архітектури та містобудування селищної ради Ігор Лалак.