29 Березня, 2021 р., 18:12
29 березня 2021 року комунальні некомерційні підприємства Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області "Рокитнянська багатопрофільна лікарня" та "Рокитнянський центр первинної медико-санітарної допомоги" отримали благодійну допомогу від місцевого мецената, директора ТОВ "АПК Насташка" Олексія Прудиуса.
29 Березня, 2021 р., 14:35
29 березня 2021 року Рокитнянський селищний голова Юрій Богданов провів щотижневу нараду із секретарем селищної ради Юрієм Шимченком, своїми заступниками Миколою Соколовським та Олександром Конопчуком, керуючою справами виконавчого комітету селищної ради Таїсією Ігнатьєвою, директорами комунальних підприємств Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області.
26 Березня, 2021 р., 15:43
26 березня 2021 року Рокитнянський селищний голова Юрій Богданов провів нараду із директором комунального некомерційного підприємства Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області "Рокитнянський центр первинної медико-санітарної допомоги" Оксаною Ярою.
26 Березня, 2021 р., 15:05
Якщо вам стало відомо про випадки жорстокого поводження з дітьми та про сім’ї, які опинились в складних життєвих обставинах, повідомляйте в:
26 Березня, 2021 р., 14:00
26 березня 2021 року у Рокитнянській селищній раді відбулась робоча зустріч селищного голови Юрія Богданова, керуючої справами виконавчого комітету селищної ради Таїсії Ігнатьєвої та голови благодійного фонду "На світанку" Віталія Герасичева із керівництвом благодійного фонду "Мир Вам" Яном Хайне та Яковом Яном Фан Вийек.
26 Березня, 2021 р., 13:55
26 березня 2021 року працівниками комунального підприємства Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області "Рокитне водоканал" здійснено ремонт запірної арматури по вулиці Незалежності в смт Рокитне.
26 Березня, 2021 р., 13:04
26 березня 2021 року працівниками Центру соціальних служб Рокитнянської селищної ради здійснено планове відвідування прийомної сім’ї.  Прийомним батькам надано методичні рекомендації в умовах карантину та надзвичайної ситуації. Мета бесіди - забезпечення підтримкою сім’ї у період протиепідеміологічних заходів, спрямованих на запобігання поширення вірусної інфекції. Проведено інструктаж щодо основних симптомів інфекції і порядку здійснення профілактичних заходів у випадку виявлення хворих на СOVID, дотримання санітарно-епідеміологічних норм. Також обговорювалося питання щодо підготовки випускника навчального закладу до зовнішнього незалежного оцінювання та різноманітності професій на ринку праці.
26 Березня, 2021 р., 12:00
26 березня 2021 року Рокитнянський селищний голова Юрій Богданов провів нараду щодо роботи комунального некомерційного підприємства Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області" Рокитнянська багатопрофільна лікарня".
25 Березня, 2021 р., 16:12
Онлайн-технології надають дітям та молодим особам численні можливості для спілкування, набуття нових навичок, творчості та участі у створенні кращого суспільства. Водночас вони можуть також принести із собою нові ризики й виклики на які наражаються діти та їх батьки. Наприклад, ставлячи перед ними питання конфіденційності, наражаючи їх на такі небезпеки, як незаконний контент з елементами насильства та іншого неналежного контенту,  інтернет-шахрайства, а також загроз у вигляді психологічних маніпуляцій, сексуальних зловживань й сексуальної експлуатації, домагання, кібер-булінг, неправомірне використання персональних даних щодо дітей в цифровому середовищі.
25 Березня, 2021 р., 15:52
25 березня 2021 року в комунальному некомерційному підприємстві Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області "Рокитнянська багатопрофільна лікарня" відбулась передача гуманітарної допомоги від американського благодійного фонду "Місія Еммануїл Мерсі", що в м. Портленді, яку відправив президент Місії Валерій Шкуринський.