29 березня 2021 року Рокитнянський селищний голова Юрій Богданов провів щотижневу нараду із секретарем селищної ради Юрієм Шимченком, своїми заступниками Миколою Соколовським та Олександром Конопчуком, керуючою справами виконавчого комітету селищної ради Таїсією Ігнатьєвою, директорами комунальних підприємств Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області.

На початку наради очільник громади повідомив про стан захворюваності на гостру респіраторну хворобу COVID-19 по Рокитнянській територіальній громаді. Усього захворіло з початку пандемії – 2822 особи. Одужали 2200 особи, померли - 57. Лікарі проводять моніторинг за станом здоров’я 565 особам. 

Під час наради розглянуто питання про хід виконання постанови Кабінету Міністрів України від 10.06.2020 № 467 "Про внесення змін до Порядку формування тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води та Порядку формування тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення", про підготовку документації для проведення тендерних процедур по ремонту місцевих доріг комунальної власності в Рокитнянській громаді, про підготовку до проведення весняного двомісячника благоустрою у Рокитнянській громаді, про освітлення вулиць підвідомчих територій Рокитнянської громади, про ліквідацію та обрізку дерев, про придбання сміттєвих баків та контейнерів для твердих побутових відходів.

По завершенню наради селищний голова кожному із присутніх дав відповідні доручення та вказівки.