29 березня 2021 року комунальні некомерційні підприємства Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області "Рокитнянська багатопрофільна лікарня" та "Рокитнянський центр первинної медико-санітарної допомоги" отримали благодійну допомогу від місцевого мецената, директора ТОВ "АПК Насташка" Олексія Прудиуса.

Звичайна медична маска може знаходитися на обличчі не більше 2 годин. Потім її необхідно замінити на нову. Постійно міняти треба і медичні рукавички. У ситуації, що склалася із карантином та загрозою розповсюдження вірусу COVID-19, потреба у видатковому матеріалі збільшується в рази, бо захист медиків є одним із важливих завдань.

Розуміючи потреби лікарів, Олексій Григорович передав закладам охорони здоров’я чотириста респіраторів та чотириста пар медичних рукавичок.

Рокитнянська селищна рада, директори КНП "Рокитнянська багатопрофільна лікарня" та "Рокитнянський центр первинної медико-санітарної допомоги" Сергій Ігнатьєв і Оксана Яра щиро дякують меценату за систематичну підтримку медичних закладів нашої громади. Віримо, що спільними зусиллями ми збережемо людські життя та здоров’я.