25 березня 2021 року в комунальному некомерційному підприємстві Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області "Рокитнянська багатопрофільна лікарня" відбулась передача гуманітарної допомоги від американського благодійного фонду "Місія Еммануїл Мерсі", що в м. Портленді, яку відправив президент Місії Валерій Шкуринський.

Пастор церкви Християн Віри Євангельської, представник місії в Україні Олександр Ярошенко передав в користування головному лікарю Сергію Ігнатьєву сучасні медичні засоби перев’язувально-бинтової та крапельно-шприцової груп, хірургічні приладдя, пластикові вироби - відра для медичного сміття, миски, лотки, засоби для забору аналізів, догляду за хворими, спецодяг для медичного персоналу та інше. Дана гуманітарна допомога дасть можливість покращити якість перебування хворих в відділеннях. 

Після конструктивного діалогу та обговорення різних питань, очільник громади подякував гостям за волонтерську діяльність та підтримку медичною гуманітарною допомогою КНП Рокитнянської селищної ради "Рокитнянська багатопрофільна лікарня".