Нарада щодо роботи КНП "Рокитнянська багатопрофільна лікарня"

Дата: 26.03.2021 12:00

26 березня 2021 року Рокитнянський селищний голова Юрій Богданов провів нараду щодо роботи комунального некомерційного підприємства Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області" Рокитнянська багатопрофільна лікарня".

Розглянуто питання про стан захворюваності на гостру респіраторну хворобу COVID-19 по Рокитнянській територіальній громаді станом на 26.03.2021, про роботу концентратора кисню О 93-370 (22,23 куб.м./год.) (270 л. ресивер), про відновлення роботи хірургічного відділення через коридор із "чистої" зони, про забезпеченість медичних працівників засобами індивідуального захисту, про забезпеченість пацієнтів, хворих на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2, медикаментами та витратними матеріалами, про виплату заробітної плати працівникам закладу за березень 2021 року. Наприкінці наради Юрій Андрійович надав доручення та рекомендації, щоб максимально зосередити зусилля задля забезпечення якісною медичною допомогою усіх жителів громади. Крім того, зауважив, що питання якісного та оперативного надання медичної допомоги населенню громади знаходиться на постійному контролі та потребує особливої уваги, а аналогічні наради проводитимуться систематично. У нараді взяли участь секретар селищної ради Юрій Шимченко, заступники селищного голови Микола Соколовський та Олександр Конопчук, керуюча справами виконавчого комітету селищної ради Таїсія Ігнатьєва, начальник фінансового управління селищної ради Людмила Горобець, директор комунального некомерційного підприємства селищної ради "Рокитнянська багатопрофільна лікарня" Сергій Ігнатьєв та його заступник з економічних питань Любов Кузніцова.