05 Вересня, 2023 р., 15:16
РРО/ПРРО: при продажу води, молока, квасу, олії та живої риби з автоцистерн, цистерн, бочок та бідонів, РРО та/або програмні РРО та розрахункові книжки не застосовуються
05 Вересня, 2023 р., 14:46
До уваги жителів Рокитнянської громади!
05 Вересня, 2023 р., 09:03
24,5 тисяч осіб з початку цього року було охоплено профорієнтаційними послугами Київської обласної служби зайнятості.
05 Вересня, 2023 р., 08:17
Що робити, коли факт є - а документів про це немає? Вони втрачені і відновити їх неможливо чи ніколи не видавалися і отримати їх немає змоги.
04 Вересня, 2023 р., 15:17
З метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах ПрАТ «ДТЕК Київські регіональні електромережі» буде проводити ремонтні роботи у мережах Рокитнянської громади. У зв’язку з виконанням цих робіт буде відключення електроенергії у таких населенних пунктах:
04 Вересня, 2023 р., 13:29
Уряд затвердив постанову від 25 серпня 2023 р. № 917 новий Порядок видачі або відмови у видачі, переоформлення, анулювання підтвердження на ввезення в Україну та вивезення з України зразків насіння і садивного матеріалу сортів рослин та контролю за їх використанням.
04 Вересня, 2023 р., 11:40
Епілепсія – одне із найпоширеніших хронічних неврологічних захворювань. Вона не є «заразною», а для того, щоб допомогти людині, в якої стався напад, достатньо дотримуватися простого алгоритму дій:
04 Вересня, 2023 р., 09:40
До уваги жителів Рокитнянської громади!
04 Вересня, 2023 р., 09:32
 Міністерство оборони України проводить інформаційну кампанію «Оновлюй дані у ТЦК», створену з метою позитивного впливу на спроможності Збройних Сил України у відбитті російської агресії проти України.