21 Червня, 2023 р., 17:30
Відповідно до розпорядження Рокитнянського селищного голови Богданова Ю.А. від 21.06.2023 № 301 «Про проведення громадського обговорення кандидатури старости старостинського округу № 4 Рокитнянської селищної ради» на території старостинського округу № 4 Рокитнянської селищної ради буде проведено громадське обговорення шляхом заповнення підписних листів про підтримку кандидатури старости старостинського округу № 4.
21 Червня, 2023 р., 15:40
Який алгоритм розрахунку податкової знижки у зменшення оподатковуваного доходу платника податку на суму витрат, понесених за навчання за наслідками звітного 2022 податкового року?
21 Червня, 2023 р., 09:16
За майже рік дії урядової програми «єРобота» 442 підприємці Київщини отримали від держави мікрогранти для започаткування або розвитку бізнесу в рамках проєкту «Власна справа».
21 Червня, 2023 р., 08:26
В Україні запускають безоплатну освітню програму Ukraine Rebuilding Task Force для внутрішньо переміщених осіб, підприємців, фахівців і керівників компаній та організацій, які долучатимуться до міжнародних проєктів із відбудови та реконструкції України. Вона доступна на порталі Дія.Бізнес. Про це повідомили в Міністерстві з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.
20 Червня, 2023 р., 20:44
Рокитнянською селищною радою проведено громадське обговорення кандидатури старости старостинського округу № 1 Рокитнянської селищної ради у формі опитування громадян округу шляхом заповнення підписних листів.
20 Червня, 2023 р., 14:07
Понад 30 тисяч безробітних залучені до виконання суспільно корисних робіт в рамках проекту “Армія відновлення”. Вони заробили вже 200 млн грн. Про це повідомила Перший віце-прем’єр-міністр України - Міністр економіки Юлія Свириденко.
20 Червня, 2023 р., 11:29
ТОВ «РОКИТНЯНСЬКИЙ ГРАНКАР’ЄР» повідомляє про проведення вибухових робіт 21.06.2023 року, в період часу з 08 год. 00 хв. до 18 год. 00 хв.