27 Червня, 2023 р., 09:56
Сьогодні, 27.06.2023 року, в світлу пору доби, на території ТОВ «Рокитнянський гранкар'єр» проводитимуться вибухові роботи.
26 Червня, 2023 р., 17:00
Департаментом кіберполіції Національної поліції України, спільно з партнерами розроблено електронну платформу «МРІЯ», що створена для об’єднання проєктів, реалізованих у синергії Кіберполіції України та волонтерів.
26 Червня, 2023 р., 15:00
Управління Держенергонагляду у Київській області Державної інспекції  енергетичного нагляду України на виконання Окремого доручення першого заступника Міністра енергетики України від 05.06.2023 № 18/1.2-4.2-61, згідно з вимогами Правил підготовки теплових господарств до опалювального періоду, затверджених наказом Міністерства палива та енергетики України, Міністерства з питань житлово-комунального господарства України від 10 грудня 2008 р. № 620/378, зареєстрованих в Міністерстві юстиції України 31 грудня 2008 р. за № 1310/16001, а також з метою вжиття додаткових заходів щодо забезпечення суб’єктами відносин у сфері теплопостачання належної та своєчасної організації підготовки та проходження опалювального періоду 2023/24 року, сприяння забезпеченню ефективного та безперебійного функціонування систем теплопостачання, надійного постачання теплової енергії споживачам інформує підприємства, установи та організації (лікувальні, дошкільні, навчальні та інші заклади соціального призначення), які розташовані на території Рокитнянської селищної громади, щодо необхідності підготовки теплових господарств до роботи в опалювальний період та вжиття заходів щодо підготовки теплових господарств до опалювального періоду 2023/2024 року.
26 Червня, 2023 р., 14:50
Несплачені податки – позбавлення підтримки наших ЗСУ
26 Червня, 2023 р., 13:16
Офіс Уповноваженого з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин, запустив додаткову гарячу лінію юридичної допомоги.
26 Червня, 2023 р., 10:44
Щоб успішно працевлаштуватися або втриматися на робочому місці доводиться швидко пристосовуватися до динамічного темпу життя, вивчати нові технології, нове обладнання, нові процеси, а за певних обставин і зовсім змінювати свою професію.
26 Червня, 2023 р., 10:34
До Рокитнянської громади в липні завітає пересувний флюорограф:
26 Червня, 2023 р., 09:47
З метою підвищення надійності електропостачання  та попередження аварій в електричних мережах ПрАТ «ДТЕК Київські регіональні електромережі» буде проводити ремонтні роботи у мережах Рокитнянської громади. У зв’язку з виконанням цих робіт буде відключення електроенергії у таких населенних пунктах: