28 Червня, 2023 р., 15:37
За результатами розгляду листа від Миронівської філії ДУ «Київський обласний центр контролю хвороб Міністерства охорони здоров’я України» про результати моніторингу проведених досліджень поверхневих вод р. Рось на мікробіологічні та санітарно-хімічні показники із рекреаційної зони для відпочинку населення «Урочище Піщане» смт Рокитне Білоцерківського району Київської області, на позачерговому засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Рокитнянської селищної ради, що відбулося 23.06.2023, протокол №8, вирішено:
28 Червня, 2023 р., 12:31
28 червня 2023 року відбулося засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати, детінізації відносин у сфері зайнятості населення, проведення інвентаризації землі та організації роботи з наповнення бюджету Рокитнянської селищної територіальної громади. Під час засідання розглянуто питання про заборгованість із сплати страхових внесків на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування до Пенсійного фонду України та з відшкодування фактичних витрат на виплату та доставку пенсій, про приведення у відповідність діючих Договорів оренди земельних ділянок у комплексі з розташованим на них водних об'єктах, укладених до 2021 року, про вручення платникам податків – жителям територіальної громади селища Рокитне податкових повідомлень – рішень, про стан погашення заборгованості з орендної плати фізичними особами. За підсумками засідання видано відповідне доручення.
28 Червня, 2023 р., 11:05
Податківці Київщини вилучили контрафактний алкоголь та тютюн майже на пів мільйона гривень
28 Червня, 2023 р., 10:32
Як показує світовий досвід, значну частину захворювань можна розв’язати на рівні первинної ланки, особливо в разі своєчасного звернення.
27 Червня, 2023 р., 17:20
Мертву рибу або ту, що вмирає, не можна збирати для подальшого зберігання, готувати чи споживати.
27 Червня, 2023 р., 14:04
Міністерство юстиції України оприлюднило корисну інфографіку щодо того, що може бути доказом у судовій справі про домашнє насильство.