04 Серпня, 2023 р., 15:14
На завершення тижня відбулась робоча зустріч за участю Рокитнянського селищного голови Юрія Богданова, заступника Рокитнянського селищного голови Миколи Соколовського та начальника ГУ Пенсійного фонду у Київській області Василя Фатхутдінова.
04 Серпня, 2023 р., 13:17
04 серпня 2022 року нашу громаду сколихнула страшна звістка про непоправну втрату, в боях за Україну загинув хоробрий воїн, наш краянин із смт Рокитне, розвідник, мінер 1 групи спеціальної розвідки роти спеціальної розвідки в/ч А 2076, військовослужбовець 54 окремого розвідувального батальйону імені Михайла Тиші Сухопутних військ Збройних Сил України - СЕРГІЙ ІВАНОВИЧ СУК.
03 Серпня, 2023 р., 16:49
Американський благодійний фонд "До України з Любов’ю" пропонує безкоштовне житло для внутрішньо переміщених осіб. Для того, щоб отримати домівку, потрібно заповнити анкету. 1 анкета - 1 родина.
03 Серпня, 2023 р., 13:21
03 серпня 2023 року під головуванням Рокитнянського селищного голови Юрія Богданова та секретаря селищної ради Юрія Шимченка відбулось засідання сорок третьої сесії Рокитнянської селищної ради VIII скликання.
02 Серпня, 2023 р., 09:43
ТДВ "Рокитнянський спецкар'єр" повідомляє, що 02 серпня 2023 року в світлу пору доби на території кар'єра будуть проводитися вибухові роботи.
02 Серпня, 2023 р., 08:25
Багато українців, яким довелося терміново евакуйовуватися із територій бойових дій, втратили свої документи.