02 Грудня, 2021 р., 17:00
Правові підстави проведення конкурсу: Закон України «Основи законодавства України про охорону здоров’я», постанова Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017 року № 1094 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я», рішення сесії Рокитнянської селищної ради від 22.11.2021 № 1379 «Про початок процедури проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора комунального некомерційного підприємства Рокитнянської селищної ради «Рокитнянська багатопрофільна лікарня», рішення сесії Рокитнянської селищної ради від 29.11.2021 № 1414 «Про створення конкурсної комісії для проведення конкурсу на зайняття вакантної посади директора комунального некомерційного підприємства Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області «Рокитнянська багатопрофільна лікарня», рішення сесії Рокитнянської селищної ради від 29.11.2021 № 1415 «Про затвердження Положення про проведення конкурсу на зайняття посади директора комунального некомерційного підприємства Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області «Рокитнянська багатопрофільна лікарня», Протоколом №1 від 01 грудня 2021 року засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття вакантної посади директора комунального некомерційного підприємства Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області «Рокитнянська багатопрофільна лікарня».
02 Грудня, 2021 р., 16:56
02 грудня 2021 року на базі Савинецької гімназії відбувся семінар для директорів закладів освіти Рокитнянської селищної територіальної громади на тему: «Безбар’єрність: ключові кроки у сфері інклюзивної освіти».
02 Грудня, 2021 р., 16:50
Відповідно до рішення Рокитнянської селищної ради від 29.11.2021 року № 1417-17-VIII «Про припинення комунального підприємства Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області «Рокитне дезпрофілактика» шляхом приєднання до комунального підприємства «Рокитне ЖЕП»» припиняє свою діяльність  комунальне підприємство Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області «Рокитне дезпрофілактика» (код 22201928, місце знаходження 09600, вул., Братів Липовенків, 2, смт Рокитне, Київської області) внаслідок реорганізації шляхом приєднання до комунального підприємства «Рокитне ЖЕП» (код ЄДРПОУ – 35799423, місце знаходження 09600, вул. Ентузіастів 7,  смт Рокитне, Київської області)
02 Грудня, 2021 р., 13:30
02 грудня 2021 року під головуванням заступника Рокитнянського селищного голови Олександра Конопчука відбулося засідання Координаційної ради з питань запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі. Координаційною радою заслухано доповіді представників профільних структур щодо основних напрямків реалізації заходів щодо попередження насильства та насильства за ознакою статі, забезпечення рівних прав жінок та чоловіків і протидії торгівлі людьми та про спеціальні заходи протидії домашньому насильству та їх реалізація на території Рокитнянської селищної територіальної громади.
02 Грудня, 2021 р., 10:45
02 грудня 2021 року минає 6 років як при виконанні бойового завдання загинув солдат, електрик-акумуляторник 20-го арсеналу інженерних військ Головного управління оперативного забезпечення Збройних Сил України, наш земляк - Андреєв Артем Вадимович. Минають роки, але біль не вщухає…
02 Грудня, 2021 р., 08:20
02 грудня 2021 року Рокитнянський селищний голова Юрій Богданов відвідав Рокитнянську дитячо-юнацьку спортивну школу, в якій тривають ремонтні роботи покрівлі.
01 Грудня, 2021 р., 15:17
Сьогодні, 01 грудня, Рокитнянський селищний голова Юрій Богданов, секретар селищної ради Юрій Шимченко та заступник селищного голови Микола Соколовський урочисто вітали колектив Рокитнянського відділу Білоцерківської окружної прокуратури з професійним святом – Днем працівників прокуратури України.
01 Грудня, 2021 р., 13:45
01 грудня 2021 року відбулося засідання виконавчого комітету Рокитнянської селищної ради, яке пройшло під головуванням Рокитнянського селищного голови Юрія Богданова та керуючої справами (секретаря) виконавчого комітету селищної ради Таїсії Ігнатьєвої.