Сьогодні, 01 грудня, Рокитнянський селищний голова Юрій Богданов, секретар селищної ради Юрій Шимченко та заступник селищного голови Микола Соколовський урочисто вітали колектив Рокитнянського відділу Білоцерківської окружної прокуратури з професійним святом – Днем працівників прокуратури України.

«Вітаю всіх, хто присвятив своє життя сторожі за дотриманням законності, правопорядку в нас в громаді. Ви втілюєте у життя основний принцип діяльності правоохоронних органів – служити народу, захищати та надавати допомогу тому, хто її потребує. Нині на прокуратуру покладено велику відповідальність та багато завдань, спрямованих на утвердження верховенства закону. Сьогодні ми разом пишемо нову сторінку в історії України. Нашою спільною метою є побудова міцної цивілізованої правової української держави, в якій пануватиме мир і порядок, а люди почуватимуться захищеними», – зазначив Юрій Андрійович.

За сумлінну працю, вагомий внесок у забезпечення захисту законності, прав і свобод громадян, боротьбу із злочинністю, професіоналізм і відданість обов’язку та з нагоди Дня працівників прокуратури України Юрій Андрійович вручив Грамоту Рокитнянської селищної ради Рокитнянському відділу Білоцерківської окружної прокуратури в особі прокурора Хахлюка Валерія Васильовича.

Шановні працівники прокуратури! Нехай ваша принциповість та непорушність у служінні Закону та Справедливості, помножені на мудрість і знання, увінчуються позитивними досягненнями в ім’я процвітання правової та демократичної України та її громадян.