Пам’ятаємо… Шості роковини загибелі учасника АТО Артема Андреєва

Дата: 02.12.2021 10:45

02 грудня 2021 року минає 6 років як при виконанні бойового завдання загинув солдат, електрик-акумуляторник 20-го арсеналу інженерних військ Головного управління оперативного забезпечення Збройних Сил України, наш земляк - Андреєв Артем Вадимович. Минають роки, але біль не вщухає…

Не полишають зв’язку з родиною учасника АТО керівництво громади. Цього дня біля його могили побували Рокитнянський селищний голова Юрій Богданов, секретар селищної ради Юрій Шимченко, заступники селищного голови Микола Соколовський та Олександр Конопчук, заступник голови районної громадської організації учасників АТО "РОСИЧІ" Віталій Ільченко, рідні, друзі та побратими. Присутні вшанували пам'ять про Артема Андреєва хвилиною мовчання, поклали квіти до могили та із болем на душі згадали всіх мужніх воїнів України.

Пам'ять про Героїв буде жити у віках, бо вони здійснили достойний подвиг – засвідчили любов до своєї країни ціною свого життя, захищаючи її цілісність та право нації самостійно обирати свій шлях.

Вічна пам'ять Герою!