14 Травня, 2022 р., 16:35
З 15 травня в Київській області та в місті Києві комендантська година розпочинатиметься на годину пізніше. Тимчасові обмеження діятимуть щодня з 23:00 до 5:00. Такі заходи запроваджуються до 22 травня.
12 Травня, 2022 р., 11:42
05 травня 2022 року відбулося засідання комісії ТЕБ та НС при Рокитнянській селищній раді. Під час засідання члени комісії обговорили стан виконання заходів щодо ліквідації захворювання на сказ собаки, що  був зареєстрований 05.01.2022 року в с. Синява, та питання зняття карантинних обмежень в даному населеному пункті та мисливських угіддях ТОВ «СМК «Соболь», РРГО «Мисливці та рибалки», ДП «Рокитнянське РМРГ».
10 Травня, 2022 р., 08:42
9 травня рятувальники Білоцерківського районного управління спільно з представниками місцевого самоврядування провели профілактичний рейди в с. Ромашки та с. Бирюки Рокитнянської селищної територіальної громади  Білоцерківського району щодо заборони спалювання сухої рослинності в період воєнного стану.
09 Травня, 2022 р., 13:14
Матері на війні! 8 травня Україна відзначила День матері, обпалений війною. Тисячі матерів сьогодні об’єднала спільна біда – війна. Кожна жінка-матір у час цієї війни здійснює подвиг заради кожної дитини нашої країни, заради України. Сьогодні материнське серце вистраждане, зранене й болить – не лише за своїх рідних дітей, а й за всіх інших.
07 Травня, 2022 р., 17:40
Такі тимчасові обмеження запроваджуються з 08 по 15 травня.
07 Травня, 2022 р., 14:36
06 Травня, 2022 р., 14:29
Рокитнянці завжди славилися своєю добротою, гостинністю та щирістю. У нинішній воєнний час нас особливо переповнює гордість за наш сміливий народ, бойовий дух кожного жителя нашої громади палає, відтак патріотизму нашим людям не займати. Тільки вмотивовані та сильні духом люди здатні вистояти, особливо у час жахливої війни. А коли людей об’єднує спільна мета, коли їхній бойовий дух переповнює – люди вершать неймовірне.
06 Травня, 2022 р., 09:54
8 і 9 травня Україна відзначатиме День пам’яті та примирення і День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.