Шановна Рокитнянська громадо!

У цьому році Україна відзначатиме 8 та 9 травня в умовах повномасштабної військової агресії з боку росії проти України. Зважаючи на напружену ситуацію в країні, на державному рівні прийнято рішення не проводити масові заходи до Дня пам'яті та примирення та Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Ми пам'ятаємо кожного, хто в усі часи виборював та продовжує виборювати нашу незалежність та право жити у вільній європейській країні.

На знак вшанування борців за волю, всі бажаючі можуть самостійно покласти квіти до пам'ятних знаків.

Наголошуємо на неприпустимості створення натовпів та масових гулянь у ці травневі дні.

Також повторно нагадуємо про ЗАБОРОНУ відвідувати ліси, в тому числі в’їжджати на транспортних засобах чи іншою самохідною технікою, у період воєнного стану.

Вчергове наголошуємо на необхідності дотримання правил комендантського часу. Просимо не порушуйте, не вчиняйте проблем та непорозумінь.

Вкотре звертаємося до всіх мешканців громади з проханням дотримуватися режиму світломаскування власних домівок: зашторюйте вікна, вимикайте світло в будинках та довкола них.

В найближчі дні висока вірогідність ракетних обстрілів у всіх регіонах України. Тому просимо не нехтувати сигналами повітряної тривоги і одразу слідувати в укриття.

Будьте свідомими і дбайте про власну безпеку!