Колектив Рокитнянської селищної ради, депутатський корпус та виконавчий комітет висловлює щирі співчуття родині та близьким з приводу непоправної смерті патріота та справжнього захисника України - Андрія Вікторовича Мехеди.

Як горе прийшло в Україну, наш земляк повернувся з-за кордону, щоб захищати рідну землю від орди. Вольовий, наполегливий та принциповий Андрій, був авторитетом для своїх побратимів.

Жодними словами не втамувати пекучий біль та не загоїти рани в душі. Сумуємо та підтримуємо рідних у важку годину скорботи. Світлий спомин про мужнього захисника України назавжди залишиться в наших серцях.

Вічна шана та доземний уклін загиблому Воїну. Герої не вмирають, їх пам’ятають вічно!

Церемонія прощання із загиблим Героєм відбудеться 13 травня 2022 року:

- о 10.00 год. біля будинку по вулиці Незалежності (навпроти Рокитнянського ЗЗСО № 3);

- о 10.30 год. на площі біля Центрального Будинку культури відбудеться прощальна літургія;

- опісля, об 11.30 год. колона рушить по центральній алеї селища Рокитне по вулиці Вокзальна до Центрального кладовища.

Мехеда Андрій Вікторович народився 16.01.1970 року у смт Рокитне Рокитнянського району.

З 1977- 1987 рр. навчався у Рокитнянській школі № 1.

1988 – 1990 рр. - проходив військову службу;

2015 – 2019 рр. - доброволець Збройних Сил України, командир відділення 130 окремого розвідувального батальйону;

2022 рік - доброволець Збройних Сил України 95-ї окремої десантно-штурмової бригади.

Андрій Вікторович до останнього був вірний Військовій присязі, стоячи на захисті територіальної цілісності та незалежності нашої Батьківщини.