Матері на війні! 8 травня Україна відзначила День матері, обпалений війною. Тисячі матерів сьогодні об’єднала спільна біда – війна. Кожна жінка-матір у час цієї війни здійснює подвиг заради кожної дитини нашої країни, заради України. Сьогодні материнське серце вистраждане, зранене й болить – не лише за своїх рідних дітей, а й за всіх інших.

Багато матерів нині чекають з війни своїх синів та доньок, чекають живими і неушкодженими. Та багато матерів самі ідуть на війну і мужньо боронять нашу землю. Бо материнська любов не знає ні кордонів страху, ні сумнівів, ні розрахунків. 

Наші українські матері добрі, турботливі, люблячі, мудрі, відважні! Саме тому багато матерів-жінок у час війни і воюють, і допомагають волонтерством, як і наші матері Рокитнянщини.

Минулого тижня з 2 по 8 травня гуманітарну допомогу отримали 310 сімей переселенців, 58 сімей із дітьми отримали дитяче харчування та дитячі підгузки, 13 осіб отримали підгузки для дорослих і ще гуманітарну допомогу отримали 2 місцеві малозабезпечені сім’ї.

Бажаємо кожній матері дочекатись, пригорнути, поцілувати! Слава матерям України!

Хай все буде добре і з вами, і з нами,
Будьте щасливі, ріднесенькі мами!
Наш захист, як завжди, - це ваші молитви!
Ми переможем у будь-якій битві!

Ми вірим в добро, що війну переможе, -
Ви любите нас і Бог допоможе!
У це світле свято вітаєм вас, мами!
Будьте всі певні – перемога за нами!!!

Нечепоренко Алла