21 Лютого, 2022 р., 10:12
21 лютого 2022 року Рокитнянський селищний голова Юрій Богданов провів щотижневу нараду з директорами комунальних підприємств Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області щодо вирішення актуальних питань у сфері житлово-комунального господарства.
21 Лютого, 2022 р., 08:45
15 лютого 2022 року Верховна Рада України прийняла Закон України "Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо зарахування акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі тютюнових виробів" (№5719 від 01.07.2021).
21 Лютого, 2022 р., 08:21
16 лютого 2022 року працівники бібліотек Рокитнянської громади разом з працівниками Центру професійного розвитку педагогічних працівників освіти та активною учнівською молоддю Рокитнянської громади (члени незалежної організації дітей Рокитнянщини «ФЕНІКС») області взяли участь у екологічному заході «Еко-пікнік», який відбувся за сприяння та участі депутата Рокитнянської селищної ради Ярослава Литвина. «Збереження природи та історії нашого краю - це обов’язок кожного з нас!», - наголосив Ярослав Васильович.
18 Лютого, 2022 р., 17:00
18 лютого 2022 року під головуванням Рокитнянського селищного голови Юрія Богданова та секретаря селищної ради Юрія Шимченка відбулось І пленарне засідання двадцять першої сесії Рокитнянської селищної ради VIII скликання.
18 Лютого, 2022 р., 12:56
Відділ житлово-комунального господарства, благоустрою та розвитку інфраструктури Рокитнянської селищної ради інформує, що для забезпечення безперебійного функціонування  мережі вуличного освітлення смт Рокитне та сіл громади придбано лампи енергоощадні  в кількості 511 штук, з них:
18 Лютого, 2022 р., 10:15
Майдан! Снайперські кулі... Пам'ять… Вічна... Події тих лютневих днів сколихнули весь світ… Ми пам'ятаємо, якою ціною далися зміни.
18 Лютого, 2022 р., 10:03
18 лютого 2022 року в Рокитнянській селищній раді відбулось засідання постійної комісії з питань планування, бюджету, фінансів і цін, економічних реформ, торгівлі та побуту, управління комунальною власністю під головуванням депутата селищної ради, заступника голови комісії Олександра Близнюка для закриття протоколу.