ДЕНЬ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ

Дата: 20.02.2022 06:45

Шановна Рокитнянська громадо!

20 лютого ми вшановуємо подвиг Героїв Небесної Сотні, які віддали свої життя за європейський вибір нашого народу, демократичні цінності, можливість жити гідно та будувати краще майбутнє.

Вісім років відділяють нас від тих кривавих подій у середмісті столиці, в результаті яких обірвалося життя учасників Революції Гідності.

Пишаємося тими, хто рішуче став на захист громадянських прав. Дякуємо співвітчизникам, які і сьогодні стоять на бойовому посту.

Схиляємо голови перед тими, хто ціною власного життя відстояв європейське майбутнє для кожного з нас.

Нехай пам'ять про всіх невинно вбитих згуртовує нас, додає сил, волі, мудрості й наснаги для втілення мрій Героїв у реальність – перетворити Україну в сучасну, могутню, процвітаючу європейську державу!

Вічна пам’ять Героям!

Слава Україні!

Рокитнянський селищний голова Юрій БОГДАНОВ,

депутатський корпус та виконавчий комітет селищної ради