18 лютого 2022 року в Рокитнянській селищній раді відбулось засідання постійної комісії з питань планування, бюджету, фінансів і цін, економічних реформ, торгівлі та побуту, управління комунальною власністю під головуванням депутата селищної ради, заступника голови комісії Олександра Близнюка для закриття протоколу.

Члени комісії розглянули питання:

- про затвердження змін до Програми фінансової підтримки Комунального некомерційного підприємства Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області «Рокитнянський Центр первинної медико-санітарної допомоги» на 2021-2022 роки;

- про внесення змін до рішення дев’ятнадцятої сесії Рокитнянської селищної ради восьмого скликання від 24 грудня 2021 року № 1528-19-VІІІ «Про бюджет Рокитнянської селищної територіальної громади на 2022 рік» та додатків 1,2,3,5,7 до нього;

- про внесення змін у рішення Рокитнянської селищної ради від 12.03.2021 № 308-06-VІІІ «Про затвердження Положення умов оплати праці працівниками Рокитнянської селищної ради, її виконавчого комітету та головним розпорядникам коштів із статусом юридичних осіб на 2021-2025 роки».