25 Серпня, 2021 р., 14:44
22.08.2021 на базі комунального закладу Рокитнянської селищної ради „Спорткомплекс „Рокитне” відбувся Суперкубок Рокитнянської селищної територіальної громади з футболу  серед аматорських команд  сезону 2021.
25 Серпня, 2021 р., 11:45
20.08.2021 року Комунальне підприємство «Рокитне водоканал» Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області встановили капітально відремонтовані два насосні агрегати Grundfos на КНС 1 в центрі селища.
25 Серпня, 2021 р., 11:11
Щороку на честь прийняття Верховною Радою УРСР Акту проголошення незалежності України, ми відзначаємо День Незалежності України - це свято українського народу, яке увійшло в наше життя, як дань глибокої шани, патріотизму й вірності усіх тих, хто боровся за незалежність та соборність нашої країни, хто своєю честю та працею стверджує і розбудовує її сьогодення й майбутнє.
23 Серпня, 2021 р., 13:53
23 серпня 2021 року в Рокитнянській територіальній громаді за ініціативи селищного голови Юрія Богданова відбулися урочистості до Дня Державного Прапора України. Це свято, яке вшановує багатовікову історію українського державотворення, державної символіки незалежної України, метою, якого - є виховання поваги громадян до державних символів України.
22 Серпня, 2021 р., 18:30
22.08.2021 на спортивному майданчику із синтетичним покриттям Рокитнянського закладу загальної середньої освіти № 3 відбулася відкрита першість Рокитнянської селищної територіальної громади з гандболу присвячена 30-ти річчю Незалежності України.
21 Серпня, 2021 р., 16:12
21.08.2021 на базі комунального закладу Рокитнянської селищної ради „Спорткомплекс „Рокитне” відбулися ІІ Спортивні ігри серед збірних команд селища та сіл, трудових колективів та об’єднань громадян Рокитнянської селищної територіальної громади присв’ячених 30-річчю Незалежності України.
20 Серпня, 2021 р., 23:03
Комунальному підприємству «Рокитнеблагоустрій» Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області за кошти платників податків було придбано новий сміттєвоз
20 Серпня, 2021 р., 12:54
20 серпня 2021 року в комунальному закладі "Публічна бібліотека" виставлено експозицію "Пам'яті нескорених", присвячену воїнам АТО/ООС Рокитнянщини та приурочену до 30-ї річниці Незалежності України. Першими експозицію відвідали Рокитнянський селищний голова Юрій Богданов разом із своїми заступниками Миколою Соколовським та Олександром Конопчуком.