22.08.2021 на спортивному майданчику із синтетичним покриттям Рокитнянського закладу загальної середньої освіти № 3 відбулася відкрита першість Рокитнянської селищної територіальної громади з гандболу присвячена 30-ти річчю Незалежності України.

Участь у змаганнях взяли чоловічі та жіночі команди-аматори з міста Сквира та селища Рокитне.

Кожна команда боролась за те, щоб гідно зіграти та зайняти призове місце.

Серед чоловіків:

1 місце зайняла команда міста Сквира.

2 місце посіла перша команда селища Рокитне.

3 місце – друга команда селища Рокитне.

Серед жінок:

1 місце зайняла перша команда селища Рокитне.

2 місце посіла команда міста Сквира.

3 місце - друга команда селища Рокитне.

Кращим гравцем серед жінок стала - Альона Шпирка, гравчиня першої команди селища Рокитне.

Кращим гравцем серед чоловіків – Віталій Білобров, воротар команди
м. Сквира.

Переможців та учасників змагань привітали та нагородили кубками, медалями, дипломами і індивідуальними відзнаками начальник відділу культури, молоді та спорту Рокитнянської селищної ради Тетяна Круть, спеціаліст І категорії відділу культури, молоді та спорту Тамара Погасій та інструктор-методист Рокитнянської ДЮСШ Олександр Калінський.

Яскравий, захоплюючий, інтригуючий гандбол все більше завойовує популярність серед активної та спортивної молоді!!!