22.08.2021 на базі комунального закладу Рокитнянської селищної ради „Спорткомплекс „Рокитне” відбувся Суперкубок Рокитнянської селищної територіальної громади з футболу  серед аматорських команд  сезону 2021.

В спортивному поєдинку за Суперкубок  змагалися  найсильніші футбольні команди Рокитнянщини – чемпіон минулого року ФК «Синявське» і володар  Кубку  ФК «Україна».

Поєдинок пройшов у рівній боротьбі, але більш моментів у грі створила Телешівська команда , що у підсумку призвело до її перемоги з рахунком 3:0.

Перші два м’ячі  у першому таймі забила команда  ФК «Україна»,  цей гол був на рахунку Владислава Романова, а другий – Андрія  Клімука.  В другому таймі  характер гри не змінився  і Андрій Клімук провів свій  другий м’яч.

Кращим гравцем  матчу був визнаний Романов Владислав - ФК «Україна».

Начальник відділу культури, молоді та спорту Тетяна Круть  і голова  Рокитнянської регіональної федерації футболу Олександр Іващенко привітали учасників змагань та вручили переможцям і призерам дипломи, медалі та грамоти, а команда  ФК «Україна» отримала Суперкубок Рокитнянської селищної територіальної громади з футболу  серед аматорських команд  сезону 2021.