18 Листопада, 2021 р., 17:00
18 листопада 2021 року під головуванням Рокитнянського селищного голови Юрія Богданова відбулася п’ятнадцята сесія Рокитнянської селищної ради VIII скликання.
18 Листопада, 2021 р., 11:00
Щорічно, у третю неділю листопада в Україні відзначається День працівників сільського господарства. Це свято традиційно підсумовує клопітку працю аграріїв, завершує хліборобський рік, сповнений хвилюваннями і турботами про врожай.
18 Листопада, 2021 р., 09:23
Із метою забезпечення сталого розвитку мережі молодіжних центрів та підвищення якості молодіжної роботи в Україні, створення надійної платформи для розвитку молодіжних центрів та просторів в Україні, Міністерством молоді та спорту України спільно з управлінням у справах молоді та спорту Харківської обласної державної адміністрації у партнерстві з державною установою «Всеукраїнський молодіжний центр» за підтримки програми «Активні громадяни» Британської Ради в Україні та Посольства Великої Британії в Україні, планується проведення Всеукраїнського тренінгу з метою навчання представників молодіжних центрів для підвищення рівня їх спроможності та якості діяльності, що відбудеться 26 – 28 листопада  2021 року в м. Харкові.
17 Листопада, 2021 р., 17:25
ПОВІСТКА ДЕННА: 1. Про  затвердження офіційної символіки Рокитнянської селищної територіальної громади, Положення про зміст, опис та порядок використання символіки Рокитнянської селищної територіальної громади.
17 Листопада, 2021 р., 15:43
17 листопада 2021 року відповідно до розпорядження  Рокитнянського селищного голови від 15.11.2021 № 436 "Про проведення іспиту по заміщенню вакантної посади Рокитнянської селищної ради"
17 Листопада, 2021 р., 12:00
17 листопада 2021 року відбулося засідання виконавчого комітету Рокитнянської селищної ради, яке пройшло під головуванням Рокитнянського селищного голови Юрія Богданова та керуючої справами (секретаря) виконавчого комітету селищної ради Таїсії Ігнатьєвої.
16 Листопада, 2021 р., 15:20
16 листопада 2021 року депутат Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області, голова комісії Сергій Бусол провів засідання комісії з питань планування бюджету, фінансів і цін, економічних реформ, торгівлі та побуту, управління комунальною власністю.
16 Листопада, 2021 р., 13:55
16 листопада 2021 року заступник Рокитнянського селищного голови Микола Соколовський провів засідання адміністративної комісії при виконкомі Рокитнянської селищної ради. Комісією розглянуто 8 протоколів про адміністративні правопорушення, зокрема за порушення ст. 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
16 Листопада, 2021 р., 09:00
16 листопада 2021 року Рокитнянський селищний голова Юрій Богданов оглянув хід виконання ремонтних робіт покрівлі Рокитнянської дитячо-юнацької спортивної школи. Юрій Андрійович поспілкувався з робітниками, ознайомився із фронтом робіт та темпами їх виконання.