Про проведення Всеукраїнського тренінгу

Дата: 18.11.2021 09:23

Фото без описуІз метою забезпечення сталого розвитку мережі молодіжних центрів та підвищення якості молодіжної роботи в Україні, створення надійної платформи для розвитку молодіжних центрів та просторів в Україні, Міністерством молоді та спорту України спільно з управлінням у справах молоді та спорту Харківської обласної державної адміністрації у партнерстві з державною установою «Всеукраїнський молодіжний центр» за підтримки програми «Активні громадяни» Британської Ради в Україні та Посольства Великої Британії в Україні, планується проведення Всеукраїнського тренінгу з метою навчання представників молодіжних центрів для підвищення рівня їх спроможності та якості діяльності, що відбудеться 26 – 28 листопада  2021 року в м. Харкові.

До участі у заході запрошуються представники молодіжних центрів, громадських об’єднань, зацікавлені у тематиці тренінгу молоді люди  із різних адміністративно-територіальних одиниць України. Проїзд, проживання та харчування здійснюються за рахунок приймаючої сторони.

Для участі у тренінгу необхідно до 20 листопада 2021 року включно зареєструватися за посиланням: http://surl.li/arqrg .

Контактні особи: Микола Благовестов, тел.: 38 (093) 047-35-39, Олексій  Шаповалов, тел.: 38 (099) 083-56-03.