Щорічно, у третю неділю листопада в Україні відзначається День працівників сільського господарства. Це свято традиційно підсумовує клопітку працю аграріїв, завершує хліборобський рік, сповнений хвилюваннями і турботами про врожай. 

Тож напередодні свята, 18 листопада 2021 року Рокитнянський селищний голова Юрій Богданов та секретар селищної ради Юрій Шимченко привітали представників галузі з професійним святом. Керівництво громади висловили вдячність аграріям за врожаї та нелегкий повсякденний труд і  вірність обраній професії. Побажали міцного здоров’я, достатку і злагоди в родинах, поваги й шани від людей, рясних сходів та щедрих ужинків. З вітальними словами до присутніх у залі звернулися депутат Білоцерківської районної ради Ольга Литвин та директор СТОВ "Ромашки" Василь Бурченко.

Кращих працівників сільського господарства за багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розвиток агропромислового комплексу, високопрофесійне виконання службових обов'язків та з нагоди Дня працівників сільського господарства України нагороджено Грамотами Рокитнянської селищної ради та Почесними грамотами Білоцерківської районної державної адміністрації.  

 

Вітаємо зі святом всіх працівників сільського господарства.

Хай щедра осінь обдарує вас своїми плодами, принесе в кожну родину мир, спокій і достаток. Нехай усі дні вашого життя завжди будуть ясними, ниви рясними, а дощі вчасними.