РОКИТНЯНСЬКИЙ ВІДДІЛ БІЛОЦЕРКІВСЬКОЇ ФІЛІЇ КИЇВСЬКОГО ОБЛАСНОГО ЦЕНТРУ ЗАЙНЯТОСТІ ІНФОРМУЄ

28 Липня, 2022 р., 13:20
Не слід нехтувати можливістю залучати допоміжні інструменти для успішного працевлаштування або відкриття власної справи.
25 Липня, 2022 р., 15:05
У шукача роботи традиційно мільйон запитань. І найперше – як і де знайти роботу?  Пропонуємо кілька перевірених лайфхаків.
21 Липня, 2022 р., 11:43
38 000 пошукачів роботи скористалися послугами Київської обласної служби зайнятості у першому півріччі.
19 Липня, 2022 р., 16:28
Сьогодні в    Рокитнянській районній філії Київського обласного центру зайнятості  проведено інформаційний семінар із загальних питань зайнятості населення.
18 Липня, 2022 р., 14:26
Коли і як можна отримати рішення про надання статусу безробітного?
07 Липня, 2022 р., 16:00
Легалізація трудових відносин включає в себе, в основному, два аспекти: це легалізація зайнятості та легалізація заробітної плати.