07 Грудня, 2023 р., 08:20
ОБҐРУНТУВАННЯ технічних та якісних характеристик закупівлі електричної енергії, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі
06 Грудня, 2023 р., 15:14
  Чи знаєте ви, що таке незадекларована праця?
06 Грудня, 2023 р., 15:05
Аукціон з оренди комунального майна призначений на 14 грудня 2023 року о 11:05 в електронній торговій системі.
06 Грудня, 2023 р., 14:16
До відома пацієнтів та жителів села Луб'янка!
06 Грудня, 2023 р., 14:00
 На виконання Програми соціального супроводу сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах на 2021–2024 роки працівники центру соціальних служб Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області привітали солодощами дітей під опікою та дітей з сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах з Днем Святого Миколая.
06 Грудня, 2023 р., 08:34