01 Грудня, 2023 р., 13:40
Особи, які постраждали від домашнього насильства, мають право отримати безоплатно послуги юриста чи адвоката. Для цього варто звернутися до системи безоплатної правничої допомоги (БПД). Які послуги надає система БПД, як ними скористатися та куди звертатись — пояснюємо далі.
01 Грудня, 2023 р., 10:35
Людей із наслідками важких травм та інвалідністю ми зустрічаємо ледь не щодня. Це складна тема для розмови з дитиною, і нам, можливо, хотілося б її уникнути, але говорити про це важливо. По-перше, щоби підготувати дитину до такої зустрічі (дитину може налякати те, чого вона не розуміє); по-друге, аби проявити повагу.
30 Листопада, 2023 р., 17:35
Аукціон з оренди комунального майна призначений на 14 грудня 2023 року о 11:30 в електронній торговій системі.
30 Листопада, 2023 р., 10:21
Мобільний застосунок «Моя податкова»
29 Листопада, 2023 р., 18:27
З метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах, ПрАТ «ДТЕК Київські регіональні електромережі» буде проводити профілактичні роботи у мережах Рoкитнянської селищної територіальної громади. У зв’язку з виконанням цих робіт буде відключення електроенергії у такких населених пунктах:
29 Листопада, 2023 р., 16:13
Бюджет Рокитнянської селищної ради з офіційними трансфертами виконаний на 100,8 %.  При плані 269 млн. 938,0 тис. грн. надійшло 272 млн. 340,0 тис. грн., що на 2 млн. 402,0 тис. грн. надійшло більше планових показників.
29 Листопада, 2023 р., 16:04
Соціальна адаптація та працевлаштування людей з інвалідністю, надання якісних соціальних послуг таким громадянам - пріоритетні напрями роботи Державної служби зайнятості.
29 Листопада, 2023 р., 14:20
Ще більше українців зможуть отримати компенсацію за зруйноване майно за програмою єВідновлення. Відтепер сервісом можуть скористатися співвласники знищених домівок.