18 Січня, 2024 р., 08:53
 Щороку 22 січня у день проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки (УНР) та Західноукраїнської Народної Республіки (ЗУНР) Україна відзначає День Соборності. Офіційно це свято встановлено Указом Президента України “Про День соборності України” від 21 січня 1999 року № 42.
18 Січня, 2024 р., 08:24
Керівникам суб’єктів господарювання, які здійснюють міжнародні та внутрішні перевезення про можливість проходження навчальних курсів для підтвердження професійної компетентності водіїв транспортних засобів для надання послуг з перевезення пасажирів і вантажів у навчальному центрі ТОВ «УКРАЇНСЬКИЙ ЦЕНТР БЕЗПЕКИ».
17 Січня, 2024 р., 12:02
17 січня 2024 року депутат Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області, голова комісії Михайло Поночовний провів засідання постійної комісії з питань господарської діяльності, розвитку суб’єктів малого підприємництва, регулювання земельних відносин та екології.
17 Січня, 2024 р., 09:59
У період дії воєнного стану пацієнту з симптомами COVID-19, грипу або ГРВІ можуть оформити тимчасову непрацездатність на п’ять календарних днів дистанційно.
16 Січня, 2024 р., 17:39
Декларування доходів - особистий внесок кожного українця у фінансову підтримку держави
16 Січня, 2024 р., 16:52
З початку епідсезону (з жовтня) зафіксовано 122 081 випадок захворювання на COVID-19. Загалом з початку епідсезону зареєстровано 595 летальних випадків (серед осіб, які померли із лабораторно підтвердженим діагнозом COVID-19), із них 4 — серед дітей віком до 17 років.
16 Січня, 2024 р., 08:47
Український ветеранський фонд підготував дайджест можливостей для ветеранів, ветеранок та членів їхніх родин.
15 Січня, 2024 р., 16:42
 Головне управління Держпродспоживслужби в Київській області роз’яснює суб’єктам насінництва та розсадництва Київської області про необхідність дотримання Порядку узгодження розташування насіннєвих посівів (далі - Порядок), затвердженого наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України  07.10.2016 №365.