20 Січня, 2024 р., 11:00
 Нестерпно боляче усвідомлювати, що щодня гинуть найкращі сини та доньки нашого українського народу. Велику ціну платить Україна за захист своєї незалежності та за майбутню Перемогу.
19 Січня, 2024 р., 14:55
Податкова декларація екологічного податку за ІV квартал 2023 року подається за оновленою формою
19 Січня, 2024 р., 14:30
0 800 33 20 29 – це першомоментна допомога для ветеранів війни, їхніх родин та всіх українців у складних ситуаціях.
19 Січня, 2024 р., 11:50
 19 січня 2024 року відбулося засідання виконавчого комітету Рокитнянської селищної ради, яке пройшло під головуванням заступника Рокитнянського селищного голови Миколи Соколовського та керуючої справами (секретаря) виконавчого комітету селищної ради Таїсії Ігнатьєвої.
19 Січня, 2024 р., 09:54
З метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах, ПрАТ «ДТЕК Київські регіональні електромережі» буде проводити профілактичні роботи у мережах Рoкитнянської селищної територіальної громади. У зв’язку з виконанням цих робіт буде відключення електроенергії у такких населених пунктах:
18 Січня, 2024 р., 12:00
МВС підготував документальний проєкт до річниці авіакатастрофи у Броварах «Борт 54», в якому розповідає про усіх жертв трагедії.
18 Січня, 2024 р., 11:12
Подання податкової декларації ФОП на загальній системі оподаткування, яка не вела підприємницьку діяльність, але отримувала інші доходи
18 Січня, 2024 р., 09:36
Ветерани та ветеранки, чинні військовослужбовці та військовослужбовиці, Український ветеранський фонд запрошує вас  взяти участь в онлайн-опитуванні про ваші актуальні потреби та бачення можливостей для кар’єрного і професійного зростання.