09 Серпня, 2021 р., 14:13
09 серпня 2021 року Рокитнянський селищний голова Юрій Богданов провів чергову щотижневу нараду із директорами комунальних підприємств Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області.
07 Серпня, 2021 р., 22:00
"Пахне рідне село: і цвітінням лугів, і роздоллям небес, і піснями гаїв, і полями, де сонячне світить чоло – пахне цвітом село…..".
06 Серпня, 2021 р., 17:23
Працівниками Комунального підприємства «Рокитне водоканал» Рокитнянської селищної ради з 02.08.2021 по 06.08.2021 року проведено прокладання 75 погонних метрів 65 міліметрового  нового трубопроводу в селі Острів Рокитнянської територіальної громади.
06 Серпня, 2021 р., 16:30
Сьогодні 06.08.2021 року працівниками Комунального підприємства «Рокитнеблагоустрій», комунального підприємства «Рокитне водоканал» Рокитнянської селищної ради  та  дідьниці № 7 ТОВ «Спец - Комплект-Постач» було розчищено дороги від грязевих потоків які утворилися після сильного дощу: у селі Насташка та у селі Синява по вулиці Лісна,
06 Серпня, 2021 р., 15:00
Державна ветеринарна  служба України стоїть на сторожі захисту кожного українця. Від їх кваліфікації залежать добробут і безпека як тварин, так і людей.
05 Серпня, 2021 р., 17:21
05 травня 2021 року відповідно до розпорядження в.о. Рокитнянського селищного голови від 04.08.2021 № 309 "Про проведення іспиту по заміщенню вакантної посади Рокитнянської селищної ради" в Рокитнянській селищній раді проведено іспит на заміщення вакантної посади - начальника відділу освіти.
05 Серпня, 2021 р., 13:43
05 серпня 2021 року ювілейний день народження святкує голова благодійного фонду "На світанку" Герасичев Віталій Іванович. З особистим святом його привітав Рокитнянський селищний голова Юрій Богданов, який подякував за добрі справи для Рокитнняської громади, щире вболівання за її розвиток, громадську активність та побажав міцного здоров'я, довгих щасливих років життя, родинного затишку і тепла, душевної рівноваги, невичерпної енергії та наснаги у всіх добрих справах.
04 Серпня, 2021 р., 17:24
Комунальне підприємство «Рокитнеблагоустрій» Рокитнянської селищної ради  постійно працює на благо жителів громади. Працівниками комунального підприємства постійно проводиться  косіння трави по вулицях селища Рокитне.