05 серпня 2021 року ювілейний день народження святкує голова благодійного фонду "На світанку" Герасичев Віталій Іванович. З особистим святом його привітав Рокитнянський селищний голова Юрій Богданов, який подякував за добрі справи для Рокитнняської громади, щире вболівання за її розвиток, громадську активність та побажав міцного здоров'я, довгих щасливих років життя, родинного затишку і тепла, душевної рівноваги, невичерпної енергії та наснаги у всіх добрих справах.

Про Віталія Івановича найкраще говорять його вчинки. Багато рокитнянців відчувають підтримку цієї прекрасної людини, яка досягла вагомих успіхів у житті і знаходить час та можливість допомагати іншим, тим, хто цього потребує.

Герасичев Віталій Іванович багато років допомагає малозабезпеченим сім’ям, особам з інвалідністю, дітям сиротам, дітям позбавлених батьківського піклування, вихованцям дитячого будинку "Чебурашка", відділенню стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання одиноких громадян похилого віку та осіб з інвалідністю с. Насташка, школам, дошкільним навчальним закладам, комунальним некомерційним підприємствам селищної ради "Рокитнянський центр первинної медико-санітарної допомоги" та "Рокитнянська центральна лікарня", ФАПам, АЗПСМ та ін.

Ваші добрі справи зігрівають серця людей. Нехай Бог віддячить вам за це своєю милістю, мирним і чистим небом над вашою головою. Міцного здоров’я та Божого благословення на многії літа Вам, Віталіє Івановичу!