"Пахне рідне село: і цвітінням лугів, і роздоллям небес, і піснями гаїв, і полями, де сонячне світить чоло – пахне цвітом село…..".

Cуботній день став для жителів села Острів особливим, оскільки саме 07 серпня 2021 року за сприяння старости села Пилипця Леоніда Миколайовича та спонсорів відбувся День села.

Святкування розпочалися із вітального слова старости сіл Острів та Троїцьке Пилипця Леоніда Миколайовича. Вітаючи односельчан зі святом, він подякував тим людям, які небайдужі до проблем громади та беруть активну участь у житті села. Також, побажав селу розквіту, міцного здоров’я та добробуту громаді, наголосивши, що такі свята дають людям надію на краще життя і спонукають вірити в себе і у свої можливості.

У такий радісний і світлий день до жителів села завітали гості: заступник Рокитнянського селищного голови Микола Соколовський та начальник відділу культури, молоді та спорту селищної ради Тетяна Круть. Гості бажали усім достатку, родинного тепла, затишку, благополуччя, шани, поваги та здійснення усіх мрій, а селу Острів – процвітання, стабільності та розвитку.

Насичена програма святкування була цікавою для кожного, хто завітав на свято. Були організовані та проведені  різноманітні заходи: спортивні змагання з волейболу та армреслінгу; розважальні атракціони; конкурси для дітей; святковий концерт за участі аматорських колективів; смачне частування і танці під живу музику.

З впевненістю можемо підсумувати, що свято вдалося на славу. Та це й не дивно: такі заходи об'єднують жителів, наповнюють серця гордістю за рідну землю, за талановитих та працьовитих людей, які тут живуть.

Тож щиро бажаємо всім жителям славного села Острів міцного здоров’я, добробуту, благодатної долі, щедрих врожаїв та процвітання величному роду нашому!