Медицина лікує людей, а ветеринарія – людство

Дата: 06.08.2021 15:00

Державна ветеринарна  служба України стоїть на сторожі захисту кожного українця. Від їх кваліфікації залежать добробут і безпека як тварин, так і людей.

06 серпня 2021 року, у переддень професійного свята – Дня працівників ветеринарної медицини, у Рокитнянському районному управлінні Держпродспоживслужби в Київській області з цієї нагоди відбулося урочисте зібрання.

Привітати працівників цієї галузі завітали в.о. Рокитнянського селищного голови Юрій Шимченко та заступник селищного голови Микола Соколовський. Вітаючи працівників ветеринарної галузі, представники влади зазначили важливість їх щоденної праці, яка направлена на підтримку епізоотичного благополуччя, забезпечення ветеринарного та санітарного контролю на теренах Рокитнянщини.

В ході святкового зібрання за сумлінне виконання службових обов’язків, високий професіоналізм та з нагоди дня працівників ветеринарної медицини кращого представника галузі було нагороджено Грамотою Рокитнянської селищної ради.