27 Червня, 2022 р., 14:51
Шкільний випускний буває раз у житті. Та цьогоріч випускний для випускників шкіл - це не щастя, а смуток! Бо це перший випускний під час повномасштабної війни в Україні. Вранці 24 лютого наші діти вмить подорослішали, бо наше сьогодення пронизав біль, сльози, невизначеність, втрати, руйнація. Ми маємо багато зламаних дитячих доль, багато загиблих дітей, багато людських жертв та втрачених домівок. Та ми все здолаємо! Ми щиро віримо в нашу перемогу та світле майбутнє України.
24 Червня, 2022 р., 12:19
З 27 червня 2022 року Гуманітарним штабом при Рокитнянській селищній раді буде видаватись гуманітарна допомога від гуманітарної організації World Central Kitchen для внутрішньо переміщених осіб, які зареєстровані в Рокитнянській територіальній громаді.
22 Червня, 2022 р., 09:03
Недільний ранок 22 червня 1941 року трагічною сторінкою увійшов у життя мільйонів українців та став в Україні історичним днем глибокої скорботи. Розпочалася жахлива війна в історії нашого народу, яка забрала життя кожного п’ятого нашого співвітчизника.