Війна, з якою загарбницька росія прийшла на територію України, забирає життя як цивільного населення, такі і наших військових.

Сьогодні надійшла сумна звістка про загибель українського воїна, нашого земляка Трохименка Миколи Вікторовича.

Колектив Рокитнянської селищної ради, депутатський корпус та виконавчий комітет висловлює щирі співчуття родині та близьким з приводу непоправної смерті захисника України – командира міномета 2-ї мінометної батареї 1-го механізованого батальйону в/ч А 2167 Миколи Трохименка.

Народився Микола Вікторович 22.05.1977 року у с. Нова Маківка.

Загинув у м. Торецьк Донецької області.

У загиблого залишився батько, дружина та 2 дітей.

Ми глибоко співчуваємо родині нашого Героя. Нехай Господь Бог допомагає вам перенести цю важку біль втрати близької людини. Поділяємо Ваше горе, сумуємо разом з Вами, підтримуємо Вас у годину скорботи…

Вічна пам’ять Захиснику України!