22 ЧЕРВНЯ - ДЕНЬ СКОРБОТИ І ВШАНУВАННЯ ПАМ'ЯТІ ЖЕРТВ ВІЙНИ

Дата: 22.06.2022 09:03

Недільний ранок 22 червня 1941 року трагічною сторінкою увійшов у життя мільйонів українців та став в Україні історичним днем глибокої скорботи. Розпочалася жахлива війна в історії нашого народу, яка забрала життя кожного п’ятого нашого співвітчизника.

Кожен раз у цей день ми згадуємо про тих, хто так і не повернувся з цієї війни. Про тих, хто кров’ю і потом відстоював нашу перемогу. Про тих, хто першим прийняв на себе цей страшний удар і про тих, чиї життя були покалічені і зруйновані ворогом.

На знак скорботи за загиблими у роки Другої світової війни, сьогодні, Рокитнянський селищний голова Юрій Богданов, секретар селищної ради Юрій Шимченко, заступники селищного голови Микола Соколовський та Олександр Конопчук, голова Рокитнянської ради ветеранів Микола Красін, члени Рокитнянської ради ветеранів поклали квіти до Меморіалу Слави та пам’ятного знаку Захисникам незалежності України.

Пам’ятаймо тих, хто боровся за Україну тоді!

Шануймо тих, хто воює за неї сьогодні!