11 Жовтня, 2021 р., 13:34
11 жовтня 2021 року Рокитнянський селищний голова Юрій Богданов провів щотижневу нараду з директорами комунальних підприємств Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області щодо вирішення актуальних питань у сфері житлово-комунального господарства.
11 Жовтня, 2021 р., 09:35
На Київщині збільшили кількість відділень «Укрпошти», де люди похилого віку можуть імунізуватись від коронавірусу. Мобільні бригади працюватимуть у 20-ти різних громадах сьогодні, у суботу, 9 жовтня, а також наступного понеділка, 11 жовтня.
10 Жовтня, 2021 р., 08:01
Шановні працівники державної санітарно-епідеміологічної служби! Щиро вітаємо вас із професійним святом – Днем працівників державної санітарно-епідеміологічної служби.
10 Жовтня, 2021 р., 08:00
Шановне мистецьке товариство! Сердечно вітаємо всіх художників, професіоналів та аматорів, талановитих майстрів пензля, всіх шанувальників образотворчого мистецтва з професійним святом – Днем художника України.
08 Жовтня, 2021 р., 22:16
Комунальним підприємством Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області "Рокитне водоканал" з 04.10.2021 по 08.10.2021 року проведено гідродинамічну очистку внутрішньодворової системи водовідведення по вул. Вокзальна 25,27,29
08 Жовтня, 2021 р., 20:51
Сьогодні, 8 жовтня, в Україні професійне свято відзначають юристи, на чиїх плечах лежить відповідальна місія – захист прав і законних інтересів громадян.
07 Жовтня, 2021 р., 19:00
За вчинення таких порушень передбачена адміністративна відповідальність.