Щотижнева нарада із директорами комунальних підприємств

  • 115

11 жовтня 2021 року Рокитнянський селищний голова Юрій Богданов провів щотижневу нараду з директорами комунальних підприємств Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області щодо вирішення актуальних питань у сфері житлово-комунального господарства.

На початку наради присутні традиційно заслухали керівників комунальних служб про проведену роботу за минулий тиждень та про основні плани на поточний тиждень. Зокрема, акцентували увагу на організації та проведенні заходів з нагоди Дня захисника України, підготовці об’єктів соціальної сфери Рокитнянської громади до стабільної роботи в опалювальний період 2021-2022 року, заготівлі піщано-сольової суміші, благоустрою громади, ремонту доріг, освітленні вулиць та ін.

По завершенню наради селищний голова дав доручення з актуальних питань життєзабезпечення громади та план роботи на тиждень з 11 по 17 жовтня. Всі проблемні питання взяті на особистий контроль селищного голови.

У нараді взяли участь секретар селищної ради Юрій Шимченко, заступники селищного голови Микола Соколовський та Олександр Конопчук, керуюча справами (секретар) виконавчого комітету селищної ради Таїсія Ігнатьєва, начальник відділу житлово-комунального господарства, благоустрою та розвитку інфраструктури селищної ради Жанна Головіна, начальник відділу архітектури та містобудування селищної ради Ігор Лалак та начальник відділу освіти селищної ради Людмила Соболівська.

Інші статті

Всі статті