Шановні працівники державної санітарно-епідеміологічної служби!

Щиро вітаємо вас із професійним святом – Днем працівників державної санітарно-епідеміологічної служби.

Державна санітарно-епідеміологічна служба стоїть на варті здоров`я та працездатності населення. Санітарним наглядом охоплені всі сфери життєдіяльності людини: умови проживання, роботи, харчування, відпочинку.

Серед багатьох проблем, що вирішуються сьогодні в країні, однією з найважливіших є збереження здоров’я людей та забезпечення належних санітарно-епідемічних умов як у виробничій, так і побутовій сферах. Важлива роль у цих питаннях відведена саме вашій службі, від працівників якої залежить стан здоров’я кожного громадянина України.

Нехай ваша безцінна щоденна праця винагороджується міцним здоров`ям, довгими роками життя та благополуччям. Щиро бажаємо вам невичерпної енергії, миру, злагоди, добра та нових успіхів у професійній діяльності!

Рокитнянський селищний голова Юрій Богданов,

депутатський корпус та виконавчий комітет селищної ради