Привітання з Днем художника України

Дата: 10.10.2021 08:00

Шановне мистецьке товариство!

Сердечно вітаємо всіх художників, професіоналів та аматорів, талановитих майстрів пензля, всіх шанувальників образотворчого мистецтва з професійним святом – Днем художника України.

Ви творите культурний простір нашої держави, ваша творча праця надихає та є джерелом духовного розвитку, задоволення естетичних потреб.

З білого полотна, зі шматка глини чи з сухого дерева ви творите високе мистецтво. Вам удається зупинити мить, щоб незабаром перетворити її у вічність.

Висловлюємо щирі слова вдячності майстрам образотворчого та декоративного мистецтва за плідну творчу діяльність, талант, благородство душі, невтомний творчий пошук, за те, що збагачуєте традиції нашого народу.

Щиросердно бажаємо вам невичерпної наснаги, миру, нових цікавих ідей, щастя, здоров’я та добра.

Рокитнянський селищний голова Юрій Богданов,

депутатський корпус та виконавчий комітет селищної ради