22 Вересня, 2021 р., 14:43
У смт Рокитне по вулиці Ентузіастів власними зусиллями майстри та учні ДПТНЗ "Рокитнянський професійний ліцей" облагородили, пофарбували і розмалювали зупинку громадського транспорту.
21 Вересня, 2021 р., 15:42
21 вересня 2021 року під головуванням Рокитнянського селищного голови Юрія Богданова відбулось ІІІ пленарне засідання дванадцятої сесії Рокитнянської селищної ради VIII скликання.
21 Вересня, 2021 р., 12:18
21 вересня 2021 року відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини виконавчого комітету Рокитнянської селищної ради під головуванням заступника селищного голови Олександра Конопчука.
21 Вересня, 2021 р., 10:43
З Міжнародним днем миру працівників Рокитнянщини селищної ради привітали представники незалежної організації дітей Рокитнянщини «Фенікс». Діти побажали миру у всьому – миру в сім?ях, миру в серцях та миру в нашій рідній Україні.
21 Вересня, 2021 р., 10:06
20.09.2021 року Рокитнянський селищний голова Юрій Богданов та директор георозвідувальної організації Ігор Почекутов провели зустріч з жителями вулиці Жовтнева селища Рокитне
20 Вересня, 2021 р., 14:35
20 вересня 2021 року Рокитнянський селищний голова Юрій Богданов провів щотижневу робочу нараду з директорами комунальних підприємств Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області щодо вирішення актуальних питань у сфері житлово-комунального господарства.
20 Вересня, 2021 р., 14:35
20 вересня 2021 року відбулося засідання комісії з питань визначення потреби в субвенції з державного бюджету місцевому бюджету на придбання житла та приміщень для розвитку сімейних форм виховання та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, виконавчого комітету Рокитнянської селищної ради під головуванням заступника селищного голови Олександра Конопчука.